Maj 22, 2018

Zwycięzcy

Lista zwycięzców Warsaw Corporate Film Festival 2018:

 

GRAND PRIX – Codewise „8hrs”

 

  1.         Komunikacja korporacyjna

▪            1 miejsce – Meme Studio „Demant – World of Sound”

▪            2 miejsce – Jastrzębska Spółka Węglowa „Wyobraź sobie świat bez węgla”

 

  1.         Komunikacja wewnętrzna

▪            1 miejsce – Kompania Piwowarska za serię filmów Zachowania Ambasadora Piwa

 

  1.         Komunikacja HR

▪            1 miejsce – Codewise „8hrs”

▪            2 miejsce – L’Oreal Portugal „Love Company – A day with L’Oreal Portugal by MTV”

 

  1.         Komunikacja marketingowa B2B

▪            2 miejsce – PwC „Technologia to nie science-fiction”

 

  1.         Komunikacja marketingowa B2C

▪            1 miejsce – PKO Bank Polski „Kluczowe decyzje”

▪            2 miejsce – PKO Bank Polski „Dowiedz się, co Maciek musiał zanim założył PKO Konto dla Młodych”

 

  1.         Film Turystyczny

▪            1 miejsce – Visit Brussels „Where will Brussels take you”

▪            2 miejsce – Visit Portugal „Can’t Skip Portugal”

 

  1.         Kampanie społeczne

▪            2 miejsce – Wagon Film „Zanim będzie za późno – Legalna Kultura”

 

  1.         Kategoria zdjęcia

▪            1 miejsce – Visit Portugal „Can’t Skip Portugal”

▪            2 miejsce – LUG za film „LUG Strategy”

▪            2 miejsce – Neinver „Jesienni barwy łowcy”

▪            2 miejsce – Visit Brussels „Where will Brussels take you”

▪            2 miejsce – PKO Bank Polski „Kluczowe decyzje”

 

  1.         Kategoria reżyseria

▪            1 miejsce – PKO Bank Polski „Dowiedz się, co Maciek musiał zanim założył PKO Konto dla Młodych”

▪            2 miejsce – Meme Studio „Demant – World of Sound”

▪            2 miejsce – Codewise „8hrs”

 

  1.      Kategoria scenariusz

▪            1 miejsce – Codewise „8hrs”

▪            2 miejsce – Kompania Piwowarska za serię filmów Zachowania Ambasadora Piwa

▪            2 miejsce – Jastrzębska Spółka Węglowa za film „Wyobraź sobie świat bez węgla”

▪            2 miejsce – Visit Portugal „Can’t Skip Portugal”

 

  1.   Kategoria montaż

▪            1 miejsce – Meme Studio „Demant – World of Sound”

▪            2 miejsce – Neinver „Jesienni barwy łowcy”

▪            2 miejsce – Codewise „8hrs”

 

  1.      Kategoria efekty specjalne

▪            1 miejsce – PKO Bank Polski „Kluczowe decyzje”

▪            2 miejsce – Jastrzębska Spółka Węglowa „Wyobraź sobie świat bez węgla”

 

  1.      Kategoria muzyka

▪            1 miejsce – Codewise „8hrs”

▪            2 miejsce – Visit Portugal „Can’t Skip Portugal”

 

  1.   Kategoria dźwięk

▪            1 miejsce – Meme Studio „Demant – World of Sound”